Michał Szpak nowym Trenerem!

Michał Szpak dołączył do grona Trenerów i Jurorów ósmej edycji „The Voice Of Poland”.

Szpak w 2016 roku reprezentował Polskę w Konkursie Eurowizji w Sztokholmie. Zaśpiewał piosenkę „Color of your life” i zajął ósme miejsce. Był to trzeci, najlepszy wynik w historii występów polskich reprezentantów na Eurowizji. Wokalista ma na swoim koncie wydany w 2015 r. studyjny album „Byle być sobą”, który uzyskał status platynowej płyty. Wokalista sam również brał udział w talent show.

Teraz będzie nie tylko pomagał uczestnikom, którzy – według zasad programu – zdecydują się z nim współpracować, ale będzie ich także oceniał. Oprócz niego fotele jurorów zajmą: Andrzej Piaseczny, Maria Sadowska oraz członkowie zespołu Afromental – Baron i Tomson.

„The Voice of Poland” to wyjątkowy program, który odniósł spektakularny sukces na świecie. Polska edycja programu obecna jest na antenie Dwójki od 2011 roku i cały czas cieszy się ogromną popularnością. Laureatami poprzednich edycji są: Mateusz Grędziński, Krzysztof Iwaneczko, Aleksandra Nizio, Juan Carlos Cano, Mateusz Ziółko, Natalia Sikora i Damian Ukeje.
Reklama

Zobacz także

Snapchat