Trenerzy 9. edycji The Voice of Poland

Patrycja Markowska, Michał Szpak, Piotr Cugowski i Grzegorz Hyży zasiądą w fotelach trenerskich 9. edycji The Voice of Poland. Program powróci na antenę TVP2 już we wrześniu 2018 r. Utalentowani wokaliści z całej polski wciąż jeszcze mają szansę wciąć udział w castingach.

Dziewiąta edycja The Voice of Poland będzie zaskakiwać. Nowe wyraziste osobowości w gronie Trenerów to gwarancja zaciętej rywalizacji, ożywczych emocji, niespodziewanych reakcji i nowych oczekiwań wobec uczestników.

Najlepszego głosu w Polsce poszukiwać będą – debiutujący w tej roli – Piotr Cugowski i Grzegorz Hyży, a także Trenerzy znani z wcześniejszych edycji: Patrycja Markowska i Michał Szpak. Oboje mają na koncie znaczące sukcesy w programie. Patrycja doprowadziła do finału 2. edycji show Natalię Nykiel, wokalistkę, która na dobre wpisała się w krajobraz polskiej sceny muzycznej, z kolei Marta Gałuszewska, podopieczna Michała Szpaka, spektakularnie zwyciężyła ostatnią, ósmą edycji The Voice of Poland. Zapowiada się więc emocjonująca rywalizacja. Na kogo postawią nowi Trenerzy? Jakich głosów i jakich osobowości scenicznych będą poszukiwać? Widzowie Dwójki przekonają się już we wrześniu.

Reklama

Zobacz także

Snapchat