Ruszyły nagrania pierwszej edycji „The Voice Senior”

Już w grudniu na antenie TVP 2 będziemy mogli oglądać pierwszą polską edycje programu „The Voice Senior”. Poznaj Trenerów i prowadzących ten muzyczny show!

Po wielu medialnych spekulacjach wiadomo już kto będzie oceniał występy uczestników w programie „The Voice Senior”. W programie zobaczymy legendy polskiej muzyki - Urszulę Dudziak, Alicję Majewską, Marka Piekarczyka oraz Andrzeja Piasecznego. Program poprowadzą Tomasz Kammel i uwielbiana przez miliony Polaków Marta Manowska.

W sieci pojawiają się pierwsze zakulisowe relacje, a my mamy dla was galerię zdjęć (TUTAJ) z pierwszego dnia nagraniowego „The Voice Senior”, który na antenie Telewizyjnej Dwójki będzie można oglądać pod koniec roku.

W nowym programie, będącym modyfikacją cieszącego się w Polsce ogromną popularnością „The Voice of Poland”, wystąpią muzykalne osoby po 60. roku życia. Seria składać się będzie z czterech odcinków. W trakcie dwóch pierwszych – „Przesłuchań w ciemno”, trenerzy będą kompletować 4-osobowe drużny. W trzecim, półfinałowym odcinku, uczestnicy zmierzą się w formule „Sing off”. Spośród 16 osób zostanie wyłonionych osiem, które zaśpiewają w wielkim finale. Zwycięzcę pierwszej polskiej edycji „The Voice Senior” wybiorą widzowie.

„The Voice Senior”: odkrywamy karty!


Reklama

Zobacz także

Snapchat