Marta Gałuszewska Najlepszym Głosem 8. edycji „The Voice of Poland”!

Wokalne bomby, mistrzowskie występy, debiutujący Trener, nowa aranżacja studio i wielkie emocje w show Dwójki... Po 3 miesiącach muzycznych zmagań 8. edycja „The Voice of Poland” dobiegła końca. Decyzją widzów tytuł „Najlepszego Głosu w Polsce” i nagrodę główną otrzymała Marta Gałuszewska.

Najlepszym Głosem w Polsce” została Marta Gałuszewska – dziewczyna z różowymi włosami, która rozkochała w sobie miliony Polaków. Ta uczestniczka nigdy się nie poddaje, a sprawy zawsze bierze w swoje ręce. Bez wątpienia jest to najbardziej oryginalna wokalistka 8. Edycji „The Voice of Poland”. 


 W jej delikatnym głosie i wrażliwości muzycznej można się zakochać. W odcinkach LIVE emocje, które wzbudzała nie malały. Zawsze idzie pod prąd i z każdego etapu programu wychodziła obronną ręką, by wreszcie stanąć w szranki z Mają Kapłon, Michałem Szczygłem i Łukaszem Łyczkowskim. To właśnie Wielki Finał był prawdziwym popisem jej wokalnych umiejętności. 

 Podczas sobotniego wieczoru, miała okazję zaśpiewać cover utworu Miley Cyrus „Jolene” oraz ponadczasowy przebój zespołu Varius Manx „Zanim zrozumiesz”. Dodatkowo, wspólnie ze swoim Trenerem, Michałem Szpakiem, zaśpiewała najnowszy singiel artysty „Don’t Poison Your Heart”. Ostatecznie to właśnie Marta Gałuszewska poznała smak sukcesu i otrzymała tytuł „Najlepszego Głosu w Polsce”, kontrakt płytowy z Universal Music Polska oraz czek o wartości 50. tysięcy złotych.

8. edycja „The Voice of Poland” przyniosła dużo zmian. Do składu trenerskiego dołączył Michał Szpak, a na etapie Nokautu pojawiła się nowa prowadząca – Marcelina Zawadzka. Poza zmianami w gronie Trenerów i rozszerzeniem ekipy Prowadzących na uczestników i widzów ulubionego show Dwójki czekało zmienione studio. W przestrzeni, w której wokaliści oczekiwali na swój występ, zaaranżowane zostały różnego rodzaju aktywności, m.in. strefa muzyczna, chilloutu czy beauty. Nowością była również strefa uczestników, w której chwilę przed występem, razem z bliskimi, oczekiwali na swój występ oraz udzielali wywiadów. 

 Wszystkie odcinki programu „The Voice of Poland” dostępne są w portalu TVP VOD www.vod.tvp.pl. Dodatkowe informacje, galerie zdjęć, materiały z planu i zza kulis można znaleźć w serwisie www.voice.tvp.pl.


Reklama

Zobacz także

Snapchat