Po raz dziesiąty!

Już we wrześniu, na antenę TVP2, wraca najlepszy, muzyczny show w Polsce. W dziesiątej, jubileuszowej edycji „The Voice of Poland” o wyborze najlepszego głosu w Polsce zadecydują współcześni idole – Margaret, Kamil Bednarek, Michał Szpak oraz Tomson i Baron z zespołu Afromental.

Trenerzy dziesiątej edycji muzycznego show wielokrotnie poznali smak porażki, zanim osiągnęli sukces, o którym dziś marzą miliony uzdolnionych osób w kraju. Margaret, Kamil Bednarek, Michał Szpak oraz Tomson i Baron wykorzystają swój talent, wiedzę i doświadczenie, aby pomóc uczestnikom w osiągnięciu sukcesu skrojonego na miarę XXI wieku.

Jubileuszowa edycja muzycznego show TVP2 okazała się rekordowa pod względem zgłoszeń. Na precastingach pojawiło się ponad 2000 osób! Spośród nich wyłoniono prawie 100 osób, które zaprezentują swój wokalny talent podczas pierwszego etapu programu – Przesłuchań w Ciemno.

W ciągu dotychczasowych dziewięciu edycjach „The Voice of Poland” na scenie wystąpiło ponad 1000 osób, które zaśpiewały ponad 1500 polskich i zagranicznych przebojów. Na scenie muzycznego show TVP2 drogę do kariery rozpoczynali m.in.: Sarsa, Natalia Nykiel, Mateusz Ziółko, Marta Gałuszewska, Antek Smykiewicz, Rafał Brzozowski, Marcin Sójka i Michał Szczygieł. Dziś wszyscy są idolami milionów Polaków, mają na koncie dziesiątki tysięcy sprzedanych płyt, wiele nagród muzycznych oraz występy na największych i najważniejszych scenach muzycznych w Polsce.

Kto zdobędzie tytuł Najlepszego Głosu w Polsce w dziesiątej, jubileuszowej edycji i dostanie szansę dołączenia do grona muzycznych idoli Polaków? Premiera „The Voice of Poland” już od 7 września, w każdą sobotę, w TVP2.

Trenerzy 10. edycji „The Voice of Poland”!


Reklama

Zobacz także

Snapchat