Kamil Bednarek o swoim hicie: „Ten utwór pisałem w ogromnych emocjach”

Kamil Bednarek zdradził, jak powstał jeden z jego największych przebojów. Osobistą historią trener podzielił się na planie „The Voice of Poland”.

Kamil Bednarek zadebiutował w roli trenera dziesiątej, jubileuszowej edycji muzycznego show TVP2. W najbliższą sobotę, na scenie „The Voice of Poland”, zobaczymy uczestnika, który zaśpiewał utwór Kamila pt. „Spragniony”. Tuż po zakończeniu występu, trener opowiedział, jak powstał jeden z jego największych przebojów.

– Pamiętam, że wtedy straciłem kogoś dla mnie bardzo ważnego. Kogoś, kogo bardzo kochałem i ten utwór pisałem w ogromnych emocjach – zdradził Kamil Bednarek.

Nowy trener „The Voice of Poland” nie ukrywał, że kiedy usłyszał pierwsze takty piosenki, której jest współkompozytorem i autorem tekstu, zastanawiał się czy uczestnik poradzi sobie z jej wykonaniem.

– Bałem się, jak ty go zinterpretujesz, jak go zaśpiewasz… i powiem ci, zaimponowałeś mi bardzo – wyznał Kamil Bednarek.

Kto zrobił na Kamilu Bednarku tak wielkie wrażenie? Czy podobne opinie o występie uczestnika będą mieli Margaret, Michał Szpak oraz Tomson i Baron z Afromental? Odpowiedź już w najbliższą sobotę o godzinie 20:05 w TVP2. Dodajmy, że widzowie muzycznego show będą mogli obejrzeć aż trzy odcinki „The Voice of Poland”.

Jak powstał największy hit Kamila Bednarka?


Reklama

Zobacz także

Snapchat